Kasa fiskalna dla stomatologa

Kasa fiskalna dla stomatologa

Świadczysz usługi stomatologiczne i dbasz o piękny uśmiech swoich pacjentów? Szukasz funkcjonalnej, prostej w obsłudze kasy fiskalnej do swojego gabinetu stomatologicznego?

 

Oto niewielka, atrakcyjna wizualnie kasa fiskalna dla stomatologa – Posnet Mobile HS EJ

 

Zwróć uwagę na rozmiar, wagę i wygląd urządzenia. To najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na polskim rynku. Wybierz kolor urządzenia – śnieżny biały lub dostojny grafitowy i dopasuj go do wystroju wnętrza. Doceń jej niewielkie gabaryty i postaw ją na biurku w gabinecie. W razie potrzeby na koniec dnia schowaj w szufladzie. Podczas podróży między gabinetami z powodzeniem przeniesiesz ją w torbie lekarskiej. Wówczas zadbaj o ochronę kasy przed zadrapaniem, ubrudzeniem czy wilgocią. ”Ubierz” ją w praktyczny, skórzany pokrowiec kolorystycznie dopasowany do kasy.

Na wyróżnienie zasługuje mocny, wewnętrzny akumulator. Zapewni on całodzienną pracę na urządzeniu bez konieczności podłączenia do źródła zasilania.

 

stomatolog w teczce ma kasę fiskalnąProsta, wygodna, ergonomiczna

 

Pod względem konstrukcyjnym i funkcjonalnym kasa fiskalna Mobile HS EJ jest wręcz stworzona dla stomatologa.

Doceń jej główną zaletę – wygodę i łatwość obsługi! Sprawdzony system wrzutowy „drop-in” gwarantuje błyskawiczną i prostą wymianę rolki papieru.

Komfort pracy dają także czytelne wyświetlacze LCD – osobno dla operatora i pacjenta. Dopasuj jasność i kontrast ekranu do własnych preferencji. Czytaj komunikaty. Kasa Mobile HS EJ dla stomatologa przypomni o terminie przeglądu ustawowego, zasygnalizuje konieczność wykonania zaległego raportu dobowego i miesięcznego.

Wystawiaj paragony za usługę, za pomocą funkcjonalnego panelu klawiatury. Mimo zwartej, niewielkiej obudowy klawisze są wygodne i dobrze rozmieszczone. Funkcjonalność klawiatury została wzbogacona o praktyczne klawisze funkcyjne. Przypisz im własne skróty do wybranych usług lub funkcji. Przyspiesz w ten sposób sprzedaż i ułatw wykonanie np. obowiązkowych raportów fiskalnych.

 

Oszczędzanie z Mobile HS EJ

 

Korzystaj z nowoczesnej technologii – elektronicznej kopii paragonów. Kasa automatycznie i bezpiecznie zapisuje  kopie dokumentacji w formacie cyfrowym na karcie SD umieszczonej wewnątrz kasy. To praktyczne rozwiązanie pozwala oszczędzić aż 50% kosztów zakupu papieru termicznego. Pamięć elektroniczna o pojemności 4 GB starcza na całą żywotność kasy!

Oszczędzanie z elektroniczną kopią paragonu w kasie fiskalnej dla stomatologa

Wyróżnij swój gabinet stomatologiczny na każdym drukowanym dokumencie. Umieść czarno białe logo w nagłówku paragonu. Podnieś w ten sposób prestiż swojego przedsiębiorstwa i zyskaj zaufanie pacjentów!

 

Postaw na estetykę i pełną funkcjonalność w niedużym, kompaktowym opakowaniu. Wybierz Posnet Mobile HS EJ – idealną kasę fiskalną dla stomatologa.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

20 lipca, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *