Kasa fiskalna dla salonu SPA

Kasa fiskalna dla salonu SPA

Planujesz start z własnym biznesem? Otwierasz salon SPA? Poszukujesz małej, eleganckiej i prostej w obsłudze kasy fiskalnej?

 

Oto Posnet Mobile HS EJ – idealna kasa fiskalna dla salonu SPA! Zapewni Ci łatwą i przyjemną rejestrację transakcji handlowych.

 

kasa fiskalna dla salonu SPADbasz o estetyczny wygląd swojego salonu? Lubisz jak wszystko do siebie pasuje? Więc pomyśl – biała, a może grafitowa? Zdecyduj, który kolor kasy będzie pasował kolorystycznie do wnętrza gabinetu. Zwróć uwagę na jej niewielkie rozmiary i postaw ją na biurku w rejestracji salonu SPA. Nie zajmie dużo miejsca, a zawsze będzie gotowa do pracy!

 

 

Innowacyjna konstrukcja, mocny akumulator

 

Zgrabna konstrukcja tej nowoczesnej kasy fiskalnej wykonana z wysokiej jakości tworzyw jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Przerwa w dostawie prądu? Wytrzymały akumulator kasy fiskalnej dla salonu SPA Mobile HS EJ zapewni niezawodną pracę nawet przez cały dzień bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania.

Jednoznaczne nazwy usług

Zadbaj o kompleksową obsługę swoich klientów. Zacznij od profesjonalnie wykonanej usługi, a na koniec wystaw czytelny i elegancki paragon fiskalny. Umieść na nim jednoznaczne nazwy wykonanych usług lub sprzedawanych kosmetyków. Dostosujesz się do obowiązujących przepisów i zbudujesz zaufanie z klientem, który nie będzie miał wątpliwości, za co zapłacił w Twoim salonie SPA.

 

Zadowolony klient wraca

Zachęć swoich klientów do ponownej wizyty. Umieść w części niefiskalnej każdego paragonu zaproszenie na kolejną wizytę lub informację o promocji. Wykorzystaj to jako darmowe miejsce reklamowe! Wyróżnij nagłówek swoich paragonów. Dodaj w nim swój znak firmowy jako czarno białe logo graficzne. Twórz dobry wizerunek swojego biznesu wraz z kasą fiskalną Mobile HS EJ dla salonu SPA.

Zadowolony, zrelaksowany klient z przyjemnością wróci do Ciebie na kolejne zabiegi!

W salonie SPA

Niezwykła prostota obsługi

Nawiąż łatwy kontakt z kasą poprzez intuicyjne menu. Wykorzystuj dobrze rozmieszczone klawisze funkcyjne. Zaplanuj, które usługi, towary bądź funkcje do nich przypiszesz. W ten sposób przyspieszysz sprzedaż i ułatwisz sobie wykonanie np. obowiązkowych raportów fiskalnych.

 

Elektroniczna kopia paragonu

Kasa fiskalna dla salonu SPA Posnet Mobile HS EJ została wyposażona w szybki mechanizm drukujący, przejrzyste wyświetlacze, system błyskawicznej wymiany papieru „drop-in” – te elementy konstrukcyjne kasy dają poczucie komfortowej pracy na urządzeniu. Elektroniczna kopia paragonu to ogromna wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność. Kopie generowanych dokumentów automatycznie trafiają do pamięci karty SD. Pozwalają na łatwą archiwizację i możliwość skutecznego ich zabezpieczenia na zewnętrznych nośnikach. Zapis w postaci elektronicznej pozwoli  na zmniejszenie o połowę kosztów zakupu papieru termicznego. Pojemność karty pamięci to aż 4 G – wystarcza na cały okres użytkowania kasy przez Twój salon SPA.

Nie ograniczaj przyjmowanych form płatności tylko do gotówki! Przyjmuj rozliczenia kartą płatniczą. Kasa realizuje obie formy zapłaty.

 

Zapewnij swoim klientom piękno, a sobie niezwykłą prostotę obsługi razem z kasą fiskalną Posnet Mobile HS EJ – idealną do salonu SPA!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

21 lipca, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *