Kasa fiskalna dla lekarza

Kasa fiskalna dla lekarza

Nie lubisz skomplikowanych urządzeń elektronicznych? Obawiasz się trudnej obsługi? Poszukujesz funkcjonalnej, ale prostej w obsłudze kasy fiskalnej do swojego gabinetu lekarskiego?

 

Posnet Mobile HS EJ – niezawodna, mała, ładna, z intuicyjną obsługą – po prostu idealna kasa fiskalna dla lekarza!

 

Urządzenie wyposażone zostało w funkcję zapisu kopii w postaci elektronicznej na karcie pamięci SD. Ciesz się z takiego rozwiązania technologicznego i zapewnij sobie oszczędność finansową na mniejszym zużyciu papieru! Zyskaj także bezpieczne przechowywanie danych. Nowoczesny mechanizm drukujący usprawni obsługę kasy podczas wymiany rolki papieru. Funkcja easy load oznacza – wrzuć rolkę, zamknij pokrywę i drukuj. Zaoszczędzony czas wykorzystaj dla swoich pacjentów!

 

lekarz z kasą fiskalnąZmieści się w kieszeni

 

Doceń nowoczesność i uniwersalność kasy fiskalnej dla lekarza Posnet Mobile HS EJ. Małe rozmiary i niewielka waga sprawiają, że doskonale sprawdzi się zarówno stojąc na biurku w gabinecie, jak i w terenie. Zmieści się w podręcznej torbie lekarskiej, schowku samochodu lub kieszeni.

Pracuj z kasą nawet gdy nie ma prądu, lub odwiedzaj pacjentów w domu.  Mocny akumulator wystarczy na wiele godzin pracy bez podłączenia do prądu. Te cechy zapewniają niezwykłą wygodą dla użytkowania.

Dla wygody oraz dodatkowego zabezpieczenia kasy podczas transportu wykorzystaj skórzany pokrowiec. Wybierz kolor – biały lub czarny – dopasowany do obudowy urządzenia.

 

Razem z kasą fiskalną Posnet Mobile HS EJ staniesz się lekarzem mobilnym zawsze gotowym do działania!

 

Duża baza towarowa

 

Dopasuj bazę PLU, czyli nazwy świadczonych usług do specyfiki swojego gabinetu! Każda jednoznaczna nazwa usługi medycznej może mieć nawet 40 znaków długości. Precyzyjność nazw to potrzeba pacjentów, ale także dostosowanie się do wymogu ustawodawcy.

Korzystaj z klawiszy skrótu! Z nimi użytkowanie kasy jest proste, łatwiejsze i szybsze!

Dodatkowe funkcjonalności czynią z niej urządzenie doskonałe. Korzystaj z nich!

Badanie

 

Nowoczesne wyświetlacze

 

Czytelny graficzny wyświetlacz kasy fiskalne dla lekarza Mobile HS EJ zapewni Ci dostęp do podglądu paragonu i praktycznych przypomnień. Może to być informacja o terminie wykonania przeglądu kasy lub komunikat nakazujący wykonanie zaległego raportu dobowego.

Idź z postępem i wyjdź naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – zainstaluj terminal płatniczy. Kasa fiskalna dla lekarza Mobile HS EJ sprosta temu zadaniu – realizuje rozliczenia gotówkowe i płatności kartą. Podnieś jakość obsługi i wystawiaj na życzenie pacjenta paragon z numerem NIP nabywcy.

Warta podkreślenia jest gotowość kasy na eurofiskalizację, czyli możliwość pracy w innej walucie.

Postaw na niezawodność i nowoczesność!

 

Kasa fiskalna dla lekarza – Posnet Mobile HS EJ to recepta na komfort i wygodę obsługi!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

21 lipca, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *