Kasa fiskalna dla fizjoterapeuty

Kasa fiskalna dla fizjoterapeuty

Poprawiasz komfort życia swoim pacjentom. Często działasz mobilnie? Odwiedzasz swoich podopiecznych w ich domach lub przemieszczasz się miedzy gabinetami? Rozważasz zakup kasy fiskalnej idealnej dla fizjoterapeuty?

 

Wybór jest prosty! Oto funkcjonalna, przenośna kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ – sprawdzi się w pracy mobilnej i stacjonarnej.

 

Wybierz Mobile HS EJ, właściwą technologię dostosowaną do charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności.

Nie martw się o dodatkowy bagaż podczas pracy w terenie. Kasa fiskalna dla fizjoterapeuty Mobile HS EJ jest tak mała, że zmieści się w torbie podręcznej, schowku samochodu czy plecaku. Znikoma waga sprawi, że nie odczujesz dodatkowego ciężaru. Podczas transportu przed upadkiem czy zalaniem ochroni ją skórzany pokrowiec – eliminujący ryzyko uszkodzenia konstrukcji.

fizjoterapeuta, który ma kasę fiskalną

Doskonały akumulator

 

Całodzienną pracę bez podłączania do źródła zasilania umożliwia mocny, wydajny akumulator. Dodatkowo dużym udogodnieniem w trakcie pracy poza gabinetem jest możliwość korzystania z ładowarki samochodowej USB.

Ciesz się z prostej i szybkiej funkcji wymiany rolki papieru. System wrzutowy „drop-in”, to nic innego jak – „ WRZUĆ I PRACUJ”.

 

Kopia elektroniczna

 

Oszczędzaj z modułem elektronicznej kopii paragonów. To rozwiązanie technologiczne jest prawdziwym wsparciem dla fizjoterapeuty. Nie musisz gromadzić wielu zadrukowanych rolek papierowych w celu przechowywania kopii. Urządzenie automatycznie archiwizuje kopie paragonów na karcie pamięci. Na tym nie koniec! Dane zapisane w formie cyfrowej łatwo skopiujesz i  zabezpieczysz np. na dysku komputera lub płycie DVD. Co więcej, zmniejszą się Twoje wydatki na materiały eksploatacyjne.

 

Jednoznaczne nazwy, intuicyjne menu

 

Dbaj o wspieranie wzajemnego zaufania z pacjentem. Wystawiaj czytelne i zrozumiałe paragony. Zaprogramuj jednoznaczne nazwy świadczonych usług. Dostosujesz się do obowiązujących przepisów i zdobędziesz szacunek pacjentów. Termiczny mechanizm drukujący umożliwia drukowanie długich nazw usług i towarów. W kasie fiskalna dla fizjoterapeuty Mobile HS EJ szczegółowa nazwa może mieć aż 40 znaków!

fizjoterapia

 

Zapewnij sobie prostą, intuicyjną obsługę urządzenia. Wykorzystaj programowalne klawisze  funkcyjne. W ten sposób ułatwiasz sobie pracę i ograniczysz ewentualne pomyłki.

Pamiętaj o spotkaniach z pacjentami. Kasa przypomni Ci o terminie przeglądu ustawowego. Zasygnalizuje także obowiązek wykonania zaległego raportu dobowego i miesięcznego.

Zaufaj kasie fiskalnej Mobile HS EJ tak, jak pacjent ufa Tobie oddając się w Twoje ręce.

 

Wybierz to co idealne dla Ciebie – łatwość i komfort obsługi. Postaw na Mobile HS EJ, doskonałą kasę fiskalną dla fizjoterapeuty!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

21 lipca, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *