Kasa fiskalna dla adwokata

Kasa fiskalna dla adwokata

Chcesz podjąć słuszną decyzję związaną z zakupem kasy fiskalnej odpowiedniej dla adwokata? Twoje oczekiwania to wysoka funkcjonalność, niezawodność, łatwa obsługa, estetyka, małe rozmiary i oczywiście niska cena. Dużo? Wcale nie, tylko spójrz!

 

Oto Posnet Mobile HS EJ – idealna kasa fiskalna dla adwokata, która spełnia wszystkie stawiane przez Ciebie wymagania!

 

Elegancki design, małe gabaryty, dopasowany kolor – wszystko po to, aby była wizytówką Twojej kancelarii, i nie zajmowała dużo miejsca w przestrzeni biurowej. Kasa fiskalna będzie towarzyszyła Ci podczas pracy w terenie? Doskonale. Zakup skórzane etui, zabezpiecz ją przed uszkodzeniem czy zachlapaniem. Lekkość konstrukcji sprawi, że będzie wygodna podczas przewożenia. Wystaw dokument potwierdzający transakcję nawet bez podłączenia urządzenia do prądu. Wyjątkowo mocny akumulator gwarantuje gotowość kasy do pracy nawet przez cały dzień.

Kasa fiskalna dla adwokata Posnet Mobile HS EJ – to maleństwo spełnia wszystkie obowiązujące wymogi ustawowe!

Poszukiwana kasa fiskalna dla tego adwokata

Prostota obsługi, jednoznaczne nazwy

 

Poznaj intuicyjne menu, dotknij wygodnej, funkcjonalnej klawiatury i  ciesz się z niezwykle prostej obsługi! Twórz zrozumiałe nazwy usług prawniczych w bazie towarowej. Długość nazwy to aż 40 znaków! Definiuj skróty klawiszowe służące do szybkiej sprzedaży Twoich usług, lub wybranych funkcji, na przykład raportu dobowego czy miesięcznego.

Wymień rolkę papieru w kilka sekund. Odpowiada za to termiczny mechanizm drukujący z systemem  „drop in – wrzuć i drukuj” .

 

Taniej z elektroniczną kopią paragonów

 

Doceń moduł elektronicznej kopii paragonów kasy fiskalnej dla adwokata Mobile HS EJ! Zapewnij sobie wygodniejsze i bezpieczniejsze przechowywanie informacji na karcie SD. Cyfrowy zapis danych dodatkowo możesz zabezpieczyć tworząc archiwizację na zewnętrznym nośniku. Zmniejsz koszty eksploatacji związane z zakupem rolek papieru kasowego aż o połowę!

Reklamuj się na wystawianych paragonach. Umieść logo swojej kancelarii adwokackiej w nagłówku lub innym dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego. Wzmocnij zaufanie i dbaj o wizerunek swojej kancelarii wraz z kasą fiskalną Posnet Mobile HS EJ, po prostu idealnej dla adwokata.

Sprawiedliwość

 

Monitoruj swoje operacje na czytelnym wyświetlaczu LCD. Czytaj komunikaty o przypomnieniach dotyczących konieczności wykonania przeglądu ustawowego, wydrukowania zaległego raportu dobowego itp.

Korzystaj z dodatkowych zalet i przydatnych funkcji. Na żądanie wystaw paragon z numerem NIP nabywcy w części fiskalnej dokumentu. Zwróć uwagę na ważną cechę tej nowoczesnej kasy fiskalnej, jaką jest gotowość na zmianę waluty ewidencyjnej na przykład na Euro.

Przeanalizuj wszystkie zalety kasy Posnet Mobile HS EJ i podejmij słuszną decyzję. Wybierz urządzenie doskonałe do długotrwałej pracy w kancelarii adwokackiej.

 

Podkreśl nowoczesny wymiar swojej kancelarii adwokackiej z niezawodną Mobile HS EJ – razem prezentujcie pełen profesjonalizm!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

21 lipca, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *