Funkcje kasy Mobile

kluczowe funkcje
Wytrzymała konstrukcja


kluczowe funkcje
Mała i mobilna


kluczowe funkcje
Wersje kolorystyczne

  • funkcje kasy mobileKopia elektroniczna paragonu
  • funkcje kasy mobileJednoznaczna nazwa towaru
  • funkcje kasy mobileKompatybilność z większością szuflad
  • funkcje kasy mobilePrzypominanie o przeglądach
  • funkcje kasy mobileGotowość na eurofiskalizację
  • funkcje kasy mobileWydajny akumulator

Funkcje kasy Mobile:

baza towarowa – 4000 PLU

Interfejsy / komunikacja – 1 x RS232; 1 x USB

wyświetlacze operatora i klienta – alfanumeryczne LCD 2×16 znaków z podświetleniem

elektroniczna kopia paragonu

numer NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

dwie wersje kolorystyczne – szara i biała

grafika własna na paragonach

usługi czasowe parking i wypożyczalnia

szybki mechanizm drukujący 22 linie/s

szerokość papieru 57 mm

łatwa wymiana papieru dzięki mechanizmowi „easy load”

wielowalutowość (gotowa na eurofiskalizację)

komunikacja z komputerem on-line

czytelne klawisze – 19, w tym 10 programowalnych

wbudowany akumulator pozwalający na wydruk minimum 6 000 linii

niewielkie rozmiary, niska waga

Mobilność kasy fiskalnej

Waży nieco ponad 400 g i jest niewiele większa od smartfona – kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ powstała z myślą o pracy w terenie. Wytrzymały akumulator pozwala na wydruk 80 tys. linii paragonu bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania. Wszystkie funkcje kasy Mobile skierowane są na mobilne działanie – dzięki temu urządzenie to jest jednym z najchętniej wybieranych przez usługodawców.

Czytelne paragony

Duża baza nazw towarów i usług – aż 4 tys. kodów do zaprogramowania – pozwala na stworzenie nazw dokładnych i jednoznacznych. Należy pamiętać, iż jednoznaczność nazw na paragonie to nie tylko wymóg rynku, ale też ustawodawcy – za stosowanie nazw niejasnych, niezrozumiałych skrótów, nazw grup towarowych czy niewłaściwe przyporządkowanie towaru lub usługi do stawki VAT grożą dotkliwe konsekwencje finansowe. Funkcje kasy Mobile pozwalają na stworzenie 40-znakowych nazw – to zupełnie wystarczająco dla każdej branży.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ umożliwia wydruk numeru NIP nabywcy na paragonie – dzięki tej funkcji paragon może w łatwy sposób stać się fakturą uproszczoną. Dla przedsiębiorcy to świetna perspektywa zdobycia nowych klientów biznesowych.

Prosta obsługa

Jak wszystkie produkty Posnet, kasa Mobile wyróżnia się wyjątkową intuicyjnością obsługi. Proste i przejrzyste menu pozwala w łatwy sposób wystawiać paragony, raporty itp. Dzięki temu nauka obsługi urządzenia trwa o wiele krócej, a liczba popełnianych błędów zostaje ograniczona do minimum.

System łatwej wymiany papieru drop-in („wrzuć i drukuj”) wspiera niezawodną pracę oraz szybką i sprawną obsługę klienta.

Czytelna klawiatura wyposażona w 10 funkcjonalnych klawiszy skrótu ułatwia pracę kasjera i przyspiesza ewidencjonowanie sprzedaży.

Grafika na paragonach

W nagłówku i w stopce paragonu fiskalnego można umieścić własną czarno-białą grafikę. To świetny sposób na dodatkową reklamę lub rozpowszechnienie brandu firmy. Program Posnet Grafik pozwala na samodzielne tworzenie i wgrywanie do kasy fiskalnej własnej grafiki.

Usługi czasowe – wypożyczalnia i parking

Kluczowe funkcje kasy Mobile czynią ją urządzeniem szczególnie polecanym dla parkingów i wypożyczalni. Pozwala ona na stworzenie 10 cenników, w tym cenników działających według dni tygodnia, swobodne ustalanie jednostek czasowych dla każdego cennika i dodanie opłaty początkowej, możliwość definiowania asortymentu i wiele innych.